Czym jest Oben Jobs

Jesteśmy nowoczesnym i zautomatyzowanym portalem pracy oraz zdecentralizowanym medium społecznościowym, stawiającym na nieustanną rozbudowę naszej społeczności. Utworzona przez nas sieć dystrybucji ofert pracy w przeszło 60 mediach społecznościowych, łączy ponad 6 500 kanałów. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu możliwości oferowanych przez popularne platformy, szybko, skutecznie i precyzyjnie docieramy z ofertami pracy do ściśle ukierunkowanej oraz zainteresowanej grupy…

Jesteśmy nowoczesnym i zautomatyzowanym portalem pracy oraz zdecentralizowanym medium społecznościowym, stawiającym na nieustanną rozbudowę naszej społeczności. Utworzona przez nas sieć dystrybucji ofert pracy w przeszło 60 mediach społecznościowych, łączy ponad 6 500 kanałów. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu możliwości oferowanych przez popularne platformy, szybko, skutecznie i precyzyjnie docieramy z ofertami pracy do ściśle ukierunkowanej oraz zainteresowanej grupy odbiorców.

Pracodawca

Nie wymagamy założenia konta w serwisie Oben Jobs! By dodać ogłoszenie, należy tylko i wyłącznie wypełnić formularz, a następnie dokonać opłaty. Przed wypełnieniem formularza, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Dla każdej z kategorii ofert pracy przygotowaliśmy osobny wykaz stawek. Dodatkowo, otrzymujesz również możliwość wyboru jednego z trzech pakietów: Standard, Premium oraz Expert. W ramach pakietu Premium oraz Expert, otrzymujesz m.in. promocję organiczną oferty pracy, dodatkowe działania promocyjne realizowane w przestrzeni mediów społecznościowych oraz zaawansowany profil Twojej firmy.

Jeśli zdecydujesz się na wybór pakietu Expert, zachęcamy do zapoznania się z biogramami, czyli krótkimi (ujętymi w 5 000 znakach) opisami osób, które zdecydowały się wziąć udział w programie Oben Jobs Biogram. Gdy spodoba Ci się jeden z biogramów, skopiuj numer Kandydata, a następnie umieść go w formularzu dodawania ogłoszenia. Wkrótce po publikacji oferty pracy, wyślemy do Ciebie pełne CV danego Kandydata.

Jeśli oferta serwisu Oben Jobs jest dla Ciebie niewystarczająca i chcesz szybciej znaleźć właściwego Kandydata, skorzystaj z usług rekrutacyjnych Oben HR & Rekrutacja i zleć naszemu zespołowi przeprowadzenie rekrutacji.

Kandydat

Nie wymagamy założenia konta w serwisie Oben Jobs! By aplikować do wybranych ofert pracy, wystarczy kliknąć w przycisk Aplikuj, znajdujący się pod treścią oferty pracy i/lub w widgecie umieszczonym po prawej stronie.

Subskrybuj nasze kanały i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy! Wybierz ulubioną kategorię pracy, a następnie kanał (np. Facebook Group, WhatsApp, Discord, Telegram, Instagram, Line, Tumblr, Newsletter itd.) za pośrednictwem którego, chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach dla wybranej kategorii.

Skorzystaj z usługi Oben Jobs Biogram. Opisz swoje bio w maksymalnie 5 000 znakach, następnie dodaj je do bazy Oben HR & Rekrutacja wraz z CV. Twój biogram (bez imienia, nazwiska i zdjęcia) będzie promowany w naszych kanałach. Twoje CV, będzie zabezpieczone w naszej bazie. Gdy Twój biogram spodoba się Pracodawcy publikującemu ofertę pracy w Oben Jobs w pakiecie Expert, otrzyma od nas Twoje CV.

Zachęcamy również do dodania CV do bazy Oben HR & Rekrutacja, zapoznania się z artykułami dostępnymi na naszym Blogu, wzięcia udziału w dyskusji na naszym Forum, a ponadto dołączenia do kursów, szkoleń i wydarzeń.